Wypełnij PIT w 5 minut!

Na bazie lat doświadczeń pracy nad programem przekazujemy Państwu produkt który cechują: łatwość obsługi i intuicyjny interfejs, mechanizmy pomocy ułatwiające wypełnianie zeznań podatkowych, 2 tryby pracy do wyboru (kreator PIT-Asystent oraz aktywne formularze), obsługa wszystkich wymaganych deklaracji podatkowych: PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-28 wraz z załącznikami, wysyłka elektroniczna do systemu, eDeklaracje MF, aktualizacje automatyczne, gwarantujące zawsze pracę w najnowszej wersji programu.

Program uzyskał wiele rerencji oraz pozytywnych opinii od jego użytkowników.
Wybrane z nich opublikowane zostały stronie: http://www.eopp.pl/dla_opp,p.html?p=referencje

Pobierz
Plik instalacyjny: ok. 4 MB, czas pobrania: ~ 4 sek.
IDENTYFIKACJA

Program identyfikacji "Bezpieczny Pies"

Program Identyfikacji Zwierząt to oferta przede wszystkim dla gmin (ale także dla indywidualnych posiadaczy psów). Program ten powstał z myślą o gminach, które na bieżąco chcą śledzić informacje o ilości zwierząt w gminie, o szczepieniach, podatkach za posiadanie psów, a przede wszystkim sprawnie identyfikować zwierzęta, które się zgubiły, zostały skradzione itp. Informacje te dzięki naszej bazie danych są dostępne nie tylko w danej gminie jak to ma miejsce w większości prowadzonych bazach, ale na terenie całego kraju czy w dowolnym miejscu na świecie.

 
Dlaczego czipować z nami?

 1. Jesteśmy najbardziej znaną organizacją w Polsce pomagającą zwierzętom,
 2. Działamy nieprzerwanie od 1864 roku,
 3. Współdziałamy z Inspekcją Weterynaryjną w zakresie identyfikacji zwierząt,
 4. Przeprowadzamy interwencje wobec niehumanitarnego traktowania zwierząt,
 5. Prowadzimy największą ilość w Polsce schronisk dla zwierząt
 6. Opiekujemy się kilkunastoma tysiącami zwierząt,
 7. Mamy 100 Kół i Oddziałów na terenie całego kraju,
 8. Prowadzimy działalność edukacyjną w szkołach, w której uczestniczyło już kilka tysięcy dzieci w różnym wieku.


Co oferujemy?

 1. Mikroprocesory po konkurencyjnych cenach
 2. Książeczki zdrowia psa
 3. Adresatki 'BEZPIECZNY PIES' - stanowiące zabezpieczenie na wypadek zgubienia się zwierzęcia, tam gdzie nie jest prowadzona identyfikacja elektroniczna
 4. Całodobowy dostęp do bazy o zwierzętach \"BEZPIECZNY PIES\" - dający możliwość błyskawicznego odnalezienia właściciela zwierzęcia, informacje o szczepieniach przeciw wściekliźnie, podatku za psa.


Korzyści dla Gmin

Miasto/Gmina odnosi korzyść z pozyskania o wiele większych wpływów do budżetu z tytułu podatku za psa. Wiemy dobrze, że bardzo duża część osób nie płaci podatku za psa lub płaci go częściowo uiszczając opłatę za jedno zwierzę, mając na stanie kilka. Przeprowadzenie spisu czyli ewidencji zwierząt pozwoli na egzekwowanie o wiele większych należności za posiadane zwierzę. Urząd Miasta lub Gminy może wykorzystywać zebrane w ten sposób środki na efektywniejsze obowiązujące wydatkowanie ich na zadania określone w art. 11 oraz art. 11a ustawy o ochronie zwierząt. Przepisy dotyczące sposobu ewidencji psów ras uznawanych za agresywne będą lepiej realizowane przy prowadzeniu Programu "Bezpieczny Pies".
 

Korzyści dla właścicieli psów

 
Właściciele psów czują się zabezpieczeni w przypadku nagłego zaginięcia psa lub gdy ich zwierzę zostałoby ukradzione. Sprzedaż psa z wszczepionym mikroprocesorem przez osobę, która go sobie przywłaszczyła w nielegalny sposób byłaby dla niej wyjątkowo ryzykowna. Z kolei pies, który zaginąłby miałby prawie pewną szansę na odnalezienie swojego domu. Czytnik, który zostaje przystawiony do miejsca, gdzie znajduje się mikroprocesor odczytuje numer, pod którym jest zarejestrowany pies. Na podstawie tego numeru w bazie danych uzyskuje się informacje o właścicielu psa oraz jego adres.

 

 

PIT w 5 minut

PIT Projekt to zrozumiały i prosty dla każdego podatnika program do wypełniania rozliczeń rocznych PIT. Dzięki niemu całkowicie za darmo sporządzisz roczne zeznanie podatkowe za rok 2023 w niespełna 5 minut!

Na bazie lat doświadczeń pracy nad programem przekazujemy Państwu produkt który cechują: łatwość obsługi i intuicyjny interfejs, mechanizmy pomocy ułatwiające wypełnianie zeznań podatkowych, 2 tryby pracy do wyboru (kreator PIT-Asystent oraz aktywne formularze), obsługa wszystkich wymaganych deklaracji podatkowych: PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-28 wraz z załącznikami, wysyłka elektroniczna do systemu, eDeklaracje MF, aktualizacje automatyczne, gwarantujące zawsze pracę w najnowszej wersji programu.

Program uzyskał wiele rerencji oraz pozytywnych opinii od jego użytkowników. Wybrane z nich opublikowane zostały stronie:

http://www.eopp.pl/dla_opp,p.html?p=referencje

PIT Asystent

Wieloletnie doświadczenie specjalistów GP Soft, obserwacja rynku oraz opinie użytkowników programów do sporządzania rocznych zeznań podatkowych pozwoliły nam dostrzec główny problem podatnika. Problem ten polega na trudności w samodzielnym rozliczeniu PIT'u. Aby temu sprostać powstał PIT-ASYSTENT czyli moduł niemalże prowadzący użytkownika "za rękę", aż do osiągnięcia celu jakim jest gotowe zeznanie podatkowe. Dzięki modułowi nawet osoby, które pierwszy raz dokonują rozliczenia bez problemu są w stanie sobie z tym poradzić. PIT-Asysten zadając szereg inteligentnych pytań, zbierając od użytkownika wymagane dane a przy tym oferując przejrzystą pomoc przyczynia się do otrzymania odpowiednio wypełnionego zestawu formularzy podatkowych gotowych do wysyłki eDeklaracją lub wydruku co go wyróżnia na tle innych tego typu "kreatorów".

W programie istnieje również inna droga do przygotowania PITa rocznego, która jest dedykowana bardziej zaawansowanym użytkownikom. Jest to WYBÓR PIT, czyli okno w którym użytkownik sam wskazuje jaki potrzebuje zestaw formularzy, a następnie wprowadza dane na aktywnych formularza podatkowych na których w czasie rzeczywistym dokonują się odpowiednie obliczenia, korekty itp.

Rekomandacja

Program PIT Projekt został tworzony we współpracy z grupą doradców podatkowych. Cechuje go prostota obługi, szybkość działania i niezawodność. Wykorzystywany jest on indywidualnie przez podatników, a także księgowych i biura rachunkowe. Przez wszystkie swoje edycje zdobył on zaufanie milionów podatników. Obecnie oferujemy najnowszą wersję programu - PIT Projekt 2023, która została jeszcze bardziej zoptymalizowana i wzbogacona o szereg opcji ułatwiających sporządzanie rozliczenia podatkowego. Dzięki programowi łatwo i sprawnie wypełnisz swój PIT roczny za 2023 rok.

Program zdobył wiele rekomendacji, wydanych między innymi przez Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. czy Zespół Doradców Podatkowych Jacek Czernecki sp. z o. o. PIT Projekt także zdobył uznanie wśród podatników oraz współpracujących z nami Organizacji Pożytku Publicznego w wyniku czego otrzymał sporą ilość referencji. Wybrane z nich zostały opublikowane na stronie: http://www.eopp.pl/dla_opp,p.html?p=referencje

Serwis internetowy toz.eopp.pl powstał we współpracy organizacji Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce zarejestrownej w krajowym rejestrze sądowym pod numerem KRS: 0000154454 z firmą GP Soft. Autorem programu do rozliczeń rocznych podatku PIT Projekt 2023 jest GP Soft. Korzystanie z serwisu i programu oznacza akceptację regulaminu.

toz.eopp.pl © 2014-2024 Wszelkie prawa zastrzeżone

GP Soft eOPP Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce PIT Projekt 1,5%